DODANIE TOVARU
DODANIE TOVARU A PLATBA

DODACIE a PLATOBNÉ PODMIENKY

Zákazník dostane informatívny mail o spracovávaní objednávky.

Ak je Vaša objednávka  doručená do 12.00 h, tak sa expeduje ešte v ten deň.

Doba  expedície tovaru sa štandardne pohybuje v rozmedzí 2-7 dní v závislosti od našich skladových zásob, resp. od skladových zásob našich dodávateľov. Uvedená doba dodania tovaru sa môže v určitých prípadoch predĺžiť. V takom prípade bude zákazník  informovaný e-mailom alebo telefonicky o zmene dodacej lehoty.

V prípade, že ste sa zaregistrovali v našom e-shope, si môžete priebeh vybavovania objednaného tovaru pozrieť po prihlásení sa.

Za splnenie dodávky sa považuje dodanie objednaného tovaru na adresu uvedenú a potvrdenú v objednávke. Podpisom prepravného listu kupujúci potvrdzuje správnosť a nepoškodenosť tovaru. Kupujúci je povinný v mieste odberu objednanú zásielku skontrolovať, či nie je mechanicky poškodený obal a ak takúto skutočnosť zistí, musí oznámiť dopravcovi a za jeho prítomnosti tovar skontrolovať a spísať záznam  do prepravného dokladu o rozsahu poškodení, ktorý svojim podpisom potvrdí dopravca. Len na základe spomenutého záznamu  môžu byť vady akceptované. Neskoršie reklamácie na množstvo a fyzické porušenie tovaru nemusia byť akceptované.

Kupujúci bol riadne oboznámený tým, že odtieň objednaného tovaru sa môže líšiť od skutočnosti a tým kupujúci prevzal plnú zodpovednosť za zvolený odtieň. Kupujúci nemá právo uplatniť reklamáciu na nevyhovujúci odtieň farby, pretože predávajúci nezodpovedá za prípadné zmeny (napr.farebných odtieňov) u našich dodávateľov.

V prípade výmeny tovaru /napr: veľkosť,farba / za inú veľkosť môže zákazník max. do 7 dní od prevzatia si tovaru. Výmenu tovaru treba vopred telefonicky ohlásiť.

Prepravné náklady pri vrátení tovaru, prípadne výmeny tovaru za inú veľkosť si zákazník hradí sám. Tovar zaslaný späť na dobierku nebude prijatý !!!

V prípade, že tovar sa doručí na miesto odberu v dohodnutý termín a kupujúci neprevezme svoju zásielku, a bude potrebné dodávku opakovať z dôvodu neprítomnosti kupujúceho budú mu účtované všetky vzniknuté škody za opakované dodanie. V prípade, že kupujúci nevie osobne prebrať svoju zásielku a zabezpečí splnomocnenú osobu na prebratie zásielky, musí sa preukázať potvrdením o kúpe tovaru, alebo dokladom o zaplatení.

Pre doručovanie ťažšieho a rozmernejšieho tovaru by si zákazník mal zabezpečiť  výpomoc + kuriér.

Všetky ceny tovaru a služieb v internetovom obchode sú uvedené v platnej mene SR – EURO  vrátane DPH. S celkovou cenou tovaru (vrátane balného, nákladov na dopravu a uplatnených zliav) je kupujúci oboznámený ešte pred záväzným objednaním. Cena produktu je stanovená cenníkom predávajúceho. Uvedené ceny môžu podliehať zmenám. Predávajúci si vyhradzuje právo zmeny cien v nadväznosti na zmeny cien výrobcov, dovozcov a pod.. Platná cena produktu bude vždy oznámená pri overovaní objednávky. Spôsob platby za tovar si kupujúci zvolí v priebehu vybavovania objednávky, kde má k dispozícii nasledujúce možnosti:

DODANIE TOVARU:

A) Kuriérom  ( podľa hmotnosti tovaru )

Dobierka : + 0,50 €

Balík  - do hmotnosti  10 kg   -    3,5    eur

Balík  - do hmotnosti  20 kg   -    4,5    eur

Balík  - do hmotnosti  30 kg   -    5,4    eur

Balík  - do hmotnosti  40 kg    -   6,3    eur

Balík  - do hmotnosti  50 kg    -   7,1    eur

nad 50 kg  podľa dohovoru na telefonickom kontakte uvedené v /kontakty/

B) Poštou

Poštou zasielame len do 1 kg  - 2,3 € /poštovné+ balné/

Dobierka : + 0,8 €

C) Osobne

Ak  ste si zvolili prevzatie si tovaru osobne, treba sa vopred telefonicky dohodnúť na konkrétnom dni a hodine osobného odberu tovaru. V prípade, že si tovar neprevezmete do 7 dní od vytvorenia objednávky a nedáte vedieť písomne, alebo telefonicky o podržaní objednaného tovaru po uvedenú dobu, bude  Vaša objednávka stornovaná.
Miesto osobného odberu: Kráľovská 48, Šaľa

PLATBA ZA TOVAR:

A) Na účet  (VÚB, a.s. číslo 3595543357 / 0200)

U platieb bankovým prevodom vyčkajte na zálohovú faktúru, ktorá Vám príde e-mailom. Tam nájdete všetky potrebné údaje k platbe.

B) Dobierka

 

OTczZjUzMj